شركت خدمات بيمه اي پیشگامان اقتصاد پویا   (سهامی خاص) 

به عنوان عضوی از خانواده صنعت بیمه کشور و تحت پوشش بزرگترین شرکت بیمه خاورمیانه تحت شماره ۵۳۲۴۶۴ در اداره ثبت شرکتها توسط آقای علیرضا مهرآبادی به ثبت رسیده است . مدیران شرکت نیکو سنجش مهر که از سال ۱۳۷۱ برای دستیابی به ارتقاء سطح کیفی مناسب خدمات بیمه ایی به مشتریان را سرلوحه رفتار حرفه ای خود قرار داده اند و همواره سعی نموده که خدماتی با کیفیت مطلوب و متمایز برای آسایش و آرامش به مشتریان و جامعه ارائه نماید . در این راستا مدیریت شرکت توانسته اولین شرکت خدمات بیمه ای را در سال ۱۳۷۵ در بیمه ایران راه اندازی نماید . لذا مدیریت شرکت نیکو سنجش مهر ماموریت پیدا کرد تا از کارکنان و تیم تخصصی برای ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان که سرمایه اصلی این شرکت می باشد استفاده نماید . بدین لحاظ در مرحله نخست مدیریت شرکت علاوه بر داشتن مدرک دانشگاهی تلاش برای اخذ مدرک حرفه ای که همان اخذ مدرک کارشناسی رسمی دادگستری در امور بیمه میباشد بعد از طی مراحل بسیار بدست آورده و سپس به ایجاد تیم کارشناسی از کارشناسان رسمی دادگستری در امور بیمه برای ارتقاد بخشیدن به کیفیت خدمات بیمه ای و ارائه جامع ترین و کارآمد ترین سرویس اقدام نموده است . علی هذا پیشگامان اقتصاد پویا با اتکاء به تعهد و تخصص کارشناسان حرفه ای خود مصمم است که نسبت به افزایش سرمایه خود که همانا مشتریان و وفادار میباشد توانسته یکی از ده شرکت برتر مجتمع تخصصی شرکتهای خدماتی بیمه ای ، بیمه ایران را اخذ نماید .

نیکو سنجش مهر :

 • یکی از ده شرکت برتر مجتمع تخصصی شرکت های خدمات بیمه ای

 • دارای مدیریت قوی و صاحب نظر در انجام کارشناسی بیمه ائی .

 • دارای تجربه ۲۲ ساله در واحد های اجرائی و واحدهای صدور بیمه نامه 

 • دارای کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه در زمینه بیمه .

 • مجوز صدور کلیه بیمه نامه های اموال ، اشخاص ، مسئولیت و مسئولیت مهندسی .

 • مجوز پرداخت خسارت در بعضی از رشته ها بیمه ای از جمله بیمه های مازاد درمان .

 افتخار دارد خدمات بیمه ای را به شرح ذیل به آن سازمان ارائه نماید :

 • اجرای کامل قرارداد بیمه مازاد درمان بنیاد شهید در سال ۹۷ و ۹۸ در استان تهران و شهرستان های استان تهران با تعداد حدود ۱۹۰٫۰۰۰ هزار نفر در شرکت بیمه دی با حدود ۳۱باجه و دفتر

  اجرای قرارداد درمان یکی از دانشگاههای علوم پزشکی در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸با تعداد حدود ۲۵۰۰۰ نفر در شرکت بیمه دی

  اجرای قراردادهای درمان هلدینگ صفا در سال ۱۳۹۷ در شرکت بیمه دی با حدود ۲۰۰۰ نفر

  اجرای سایر قراردادها بیمه دی که بصورت مستقیم منعقد شذه شامل فولاد ، انجمن صنفی نمایندگان بیمه دی با حدود ۳۰۰۰ نفر

  اجرای قراردادهای مازاد درمان شرکت بیمه میهن بالغ بر ۳۰ قرارداد مازاد درمان

  اجرای کامل قراردادها مراجع شرکت بیمه ما در سال ۹۸

  اجرای کامل قرارداد مستقیم بیمه مازاد درمان شرکت هواپیمائی هما با تعداد حدود ۱۳۰۰۰ نفر در شرکت بیمه ما

  ضمناً ارزیابان عضو هیئت مدیره و با ارزیابان و کارشناسان که با این شرکت همکاری می نمایند افتخار همکاری با شرکت بیمه ایران قراردادهای( آموزش و پرورش – بنیاد شهید – قرارداد بازنشستگی – آب و فاضلاب تهران – قرارداد بیمه مازاد درمان بیمه مرکزی – وزارت اقتصاد و دارائی – دانشگاه علوم پزشکی و…. )را در کارنامه خود دارند .

 بدیهی است انجام فعالیت ها و دستیابی به اهداف سازمانی ، ممکن است از سوی ریسک های مختلف مورد تهدید قرار بگیرد که نحوه مطالعه و اتخاذ تصمیم در برابر ریسک های شناسایی شده بر اساس نوع فعالیت متفاوت خواهد بود . برخی از ریسک ها قابل اجتناب و بسیاری نیز غیر قابل اجتناب می باشند که می بایست به جهت حفظ منابع انسانی و مالی راهکار مناسب اتخاذ گردد . بیمه یکی از روش های مرسوم و متداول انتقال ریسک می باشد ولی آیا بیمه نامه خریداری شده با ریسک مورد تهدید تناسب دارد ؟ و در زمان وقوع حوادث احتمالی ، خسارات وارده جبران خواهد شد یا خیر ؟ پر واضح است که مطالعه و شناسایی ریسک و نحوه انتقال آن به شرکت های بیمه همانند سایر فعالیت ها نیازمند تخصصی ، تجربه و کارشناسان مربوطه در این زمینه خواهد بود . در این راستا این شرکت خدمات بیمه ای با بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور ، با مجوز صدور و پرداخت خسارت و همچنین برخورداری از تیم کارشناسان مجرب ، متخصص و کارشناسان رسمی دادگستری ، در زمینه شناسایی ریسک و انتقال آن به شرکت بیمه ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره به شرح زیر اعلام می دارد :

 • مطالعه دقیق اسناد قراردادی با کارفرما یا پیمانکاران جهت اختصاص بند بیمه ای در قراردادها .
 • کنترل و بررسی بیمه نامه های ارائه شده توسط پیمانکاران آن سازمان .
 • کارشناسی و بررسی بیمه نامه های جاری و ارائه پیشنهاد های کارشناسی مطابق با قوانین و مقررات .
 • حضور در جلسات مورد نیاز بعنوان مشاور بیمه ای آن سازمان .
 • مذاکره با شرکت بیمه در خصوص اخذ نرخ و شرایط بهینه .
 • تنظیم گزارشات مورد نیاز بیمه ای .
 • آموزش پرسنل .
 • همکاری و پیگیری خسارات احتمالی .